Záblesky budoucna I. Červenec

26. srpna 2015 v 23:38 | Nebulis |  Záblesky budoucnosti
Hlásím se s troškou z Mlhoviny Nebula, kterou najdete, jen pokud se dobře díváte.
S čím jsem občasné kolemploucí ještě neobeznámila? S mojí vášní experimentovat. Hlavně s věcmi, které nejsou podoložené, nedají se vědecky vysvětlit a většinou na ně věří jen půlka lidu. (Ta menší půlka.) Řeč je o kartách. Ne jen tak o nějakých kartách, ale o těch věšteckých, které nemám.
Nevadí, na internetu nadete spoustu zaručeně funkčních návodů, jak na výklad karet. Musím hned na úvod říci, že nejsem žádný fanatik. Chci si jen ze zvědavosti a nudy vykládat dlouhodobě karty a dívat se, jak moc jsem se s výkladem sekla. Nečekejte v mé malé věštírně tmu, korálkové závěsy, svícny a esoterická znamení všude možně, ani vědmu s rozčepýřenými vlasy, velkými náušnicemi a teatrálním až děsivým hlasem. Jsem tu jen já, bytost.
S prvním výkladem jsem začala v Řecku. Vykládám kanastové karty (respektive 32 karet - jako prší, od 7 do A), které jsou pro mě vyjímečné. Jsou po dědovi, jsou staré, zažloutlé, lehce potrhané a voní kouřem z krbu a starobylostí. Prostě mě k nim váže citové pouto a to je, myslím, důležité. Začínám vždy tím, že si oddělím 32 karet, sfouknu z nich šuplíkový prach (obrazně i doopravdy a tím je očistím od temných sil (jen tak, pro jistotu)) a pustím si hudbu. Klavírní. Několik minut jen zhluboka dýchám a pak míchám, dokud se intuitivně nezastavím.

Vykládám klasický Kříž.


Karty jdou za sebou po řádcích, nejdřív jedna, pak tři vedle sebe, pak zase jednu. Samozřejmě každá pozice stejně jako každá karta znamená něco jiného, máte ve zkratce objasněno. Pokud to chcete přeskočit, čtěte jen kurzívatý text v závorkách aneb jádro pudla :))

Výklad - 12.7.15, Greece


A. karta první: ♥J symbolizuje mladého muže, který je blízký tazatelce; to, že je na první pozici odhaluje myšlenky (takže na takového kluka stále myslím -> PRAVDA, neustále jsem snila o bývalém spolužákovi, dokud jsem si na táboře neuvědomila, proč ho nechci a je to pasé)

B. karta druhá: ♣J neúspěch, zlé časy; druhá karta říká jaká byla otázka (ptám se na budoucnost, mám strach, aby se mi nevedlo špatně... -> PRAVDA, jsem nejistá, jdu na VŠ, nevím, co mě čeká, atd.)

C. karta třetí: ♥7 moment slabosti, tajná láska, ale i brzké řešení; hlavní úloha třetí karty je zodpovězení otázky Co má přijít? (tady to bylo buď a nebo: buď podlehnu slabosti pro onoho spolužáka nebo se definitivně vyřeší náš ,,vztah" -> PRAVDA, opět se vyplnilo. Došlo mi, že ho nechci, protože jsme každý jinde, nemá to perspektivu a intuitivně necítím, že je to správné.)

D. karta čtvrtá: ♦J důvěryhodný muž/dobré zprávy; čtyřka nám sdělí, co je nevyhnutelné (poznám tedy důvvěryhodného muže nebo dostanu skvělé novinky, opět se z dlouhodobého hlediska vyplnilo -> PRAVDA, poznala jsem skvělého kluka, kterému opravdu můžu věřit a doufám, že z toho i něco víc bude...)

E. karta pátá: ♠K muž z minulosti; pětka ukazuje skryté aspekty (ve všem sehraje roli určitý muž z minulosti -> NEVÍM, tahle jediná karta nevím, jestli se splnila. je pravda, že spolužák hrál důležitou roli v mém zaangažování na tábor, kde jsem poznala spřízněnou duši i zavrhla starou lásku, ale jestli to tak bylo myšleno ...)

No, na první výklad se mi toho celkem dost splnilo. Otázka je jestli to byla náhoda.
Myslím, že ,,vědma" musí být dobrý psycholog, protože když zná toho člověka nebo umí číst mezi řádky, může prakticky všechno přesně napasovat na jeho život a tím se to splní. Samozřejmě, vždy záleží na člověku, jak se zachová, karty nám nabízí pouze možnosti, které mohou přijít.

Věříte na věštění z karet? Zkoušeli jste si nechat vyvěštit budoucnost?
Věštíte? Máte nějaké tipy a triky?
Věštírna u
Nebulis.


P.S. Pokud má někdo zájem o vyvěštění budoucna, písněte: lucie.peslova@seznam.cz nebo do komentáře a zanechte email! Budu jen ráda, pokud budu mít pokusné králíky :D Ale nezaručuji splnění věštby! Jen na vlastní nebezpečí!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pavel pavel | Web | 27. srpna 2015 v 18:49 | Reagovat

Mám doma karty (docela staré) ale nemám nikoho kdo by mi je vyložil.

2 cincina cincina | Web | 27. srpna 2015 v 19:53 | Reagovat

Wow:O Tohle je právě něco, co mě v poslední době hrozně moc zajímá a uvažovala jsem, že bych si zašla za kartářkou:)
Nevím, jestli tomu tak úplně věřit, ale spoustě lidí se splnily věci, které jim předurčila kartářka, takže bych tomu věřit chtěla:D
Musím ti tu nechat svůj mail: cincina@seznam.cz
Doufám, že se mi brzo ozveš:D Jsem na to hrozně natěšená a zvědavá!:)

3 Luci Luci | E-mail | Web | 27. srpna 2015 v 21:33 | Reagovat

je zajímavé, že tě něco takového baví :)) já v to moc nevěřím, ale je pravda, že je to dost pravdivé a mnohdy to vyjde :)

4 Lisi Lisi | Web | 2. září 2015 v 11:53 | Reagovat

Souhlasím s tím, že vědma musí bát dobrý psycholog a hlavně pozorovatel.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama