O/In-line stezka Krejcárek - Hl. Nádraží

17. června 2016 v 23:06 | Nebulis |  Cesty po galaxii
Zhmotněná Nebulis, která právě vystoupila z teleportu a jejíž atomy ještě stále nejsou na správných místech (čti zkouškové), zdraví zbytkový vesmír!

Po měsíci oprašování svých in-linů jsem je vzala s sebou a dovezla do Stověžatého velkoměsta, aby se na ně mohlo pár dalších týdnů prášit. Sice si nestěžovaly, ale příjemné to asi není. Zvlášť pokud máte alergii.
Konečně jsem je tedy oklepla a provětrala na krátké stezce vedoucí z Krejcárku na Hlavní Nádraží Pražské. Vstup na stezku je jednoduchý a velice pohodlný - dojedete tramvají tak přímo, že příměji to ani nejde, pokud tedy začínáte stejně jako já.Vine se sice podél trati, ale vlaky neruší svým drncáním a drkotáním. Beztak mají všichni sluchátka. Raritou je, že projedete přímo jedním tunelem - jinudy cesta nevede. Vítkovský tunel se svými 304 metry není žádný obr, rozhodně ale zpestří cestu i ochladí. Co dále ochlazuje při cestě jsou nejen stíny křovin a stromů, ale i dvě hospůdky. Když je velká žízeň, lze zajít ,,na jedno". Kdyby se náhodou povedlo se tam zapomenout, stezka je osvětlena, takže s návratem v nočních hodinách nebude problém.
Výhled je taktéž uspokojivý, ať už na samotné město, tak i na spolu-jezdce/běžce či spíš na proti-sportovce, kteří se potí mnohem víc jak vy a jsou na tom s fyzičkou hůře jak vy. Samozřejmě se tam vyskytují i opravdoví sportovci s velkým S, kteří zase dokáží namotivovat k většímu výkonu. Vyskytuje se tam dost lidí - pěších, běživších, venčících psa, jedoucích na kole či in-linech. Potkala jsem i hůlkaře a jednu koloběžku. (Hůlkař je pro mě ten človíček chodící s těmi dvěma lyžařskými hůlkami.)

Cesta se mi moc zamlouvala, vyřádila jsem se. Jenom jediná výtka je její délka. Pouhé 3 km nejsou na žádné velké sportování, i když procházka je to hezká. Zase jsem si ji projela vícekrát :)

Schváleno a doporučeno !

Jezdíte též? Zkusíte? Máte tip pro mě? Sem s postřehy!

Nebulis
na bruslích

P.S. Pokud zaujalo, může se hodit: TRASA a IN-LINE BRUSLE
P.P.S. Byla jsem to já, cvok ve fialovém tílku na bruslích chovající se jako Japonec na Václaváku. A občas jsem ještě přidala nějaké pitominky, co jsem se naučila. Ten pád jste ale nikdo, doufám, neviděl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sabča sabča | Web | 18. června 2016 v 14:07 | Reagovat

super blog, zvu tě na svůj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama